DOROST: FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL MEZNO 7:0

Na stadionu V Náklí otevřel pokračování sezony dorost, a to sobotním utkáním, ve kterém hostil Sokol Mezno. Papírově silnější měl být tým domácích, ale celou půl hodinu se hrála vyrovnaná hra. Poté začaly padat branky a do poločasu naši hráči odcházeli s dobrým náskokem 3:0.

Druhý poločas soupeři docházel dech, naopak týnečtí přidali ve hře dopředu a předvedli několik podařených průnikových přihrávek i pěkných kombinací, které se podařilo přeměnit v další přesné zásahy. V utkání nevynikali pouze střelci. Dobře se prezentovala také záložní řada, která rozdávala pěkné kolmice a dobře pracovala i zadní řada, kde se dařilo číst hru a zastavovat protiútoky. Dobrá polovina hráčů si svým sobotním výkonem řekla o pozornost i pro kategorii dospělých.

Sestava: M. Stožický – Vican, D. Campodonico, J. Stejskal, V. Hruška –  M. Gecov, Š. Zadražil, J. Mikita, D. Klein – P. Jakoubek, A. Jukl

Střídali: D. Skalický, M. Petrášek, M. Roubíček, J. Hřebíček, R. Doležal, M. Smejtek

Branky: J. Hřebíček (27. min), J. Mikita (31. min), A. Jukl (36. min), J. Stejskal (60. min), P. Jakoubek (65. min, 66. min.), M. Smejtek (83. min.)