DOROST: FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SK POSÁVAN POŘÍČÍ N.S./TJ SOKOL NESPEKY 5:2

Poslední soutěžní kolo první poloviny soutěže odehrál dnes na domácím stadionu také dorost. V něm hostil lídra tabulky, sdruženým tým SK Posázavan Poříčí n.S/Sokol Nespeky , se kterým se mu tímto příznivým výsledkem podařilo srovnat bodový účet a pouze o skóre tak naši dorostenci přezimují na druhé příčce.
Přestože po poločase prohrávali nejtěsnějším rozdílem 0:1, dokázali se naši hráči zvednout. Nejprve po dvou trefách otočil skore Š. Zadražil, ale to hosté ještě brzy srovnali na 2:2. Jenže závěrečná desetiminutovka ukázala, kdo hraje až do konce utkání. v rozmezí dvou minut dvakrát mířil přesně T. Prosický a pět minut před závěrem řádné hrací doby dokonal obrat R. Doležal a všechny tři body tak zůstávají na stadionu V Náklí.