DOROST: FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 3:3

V posledním kole letošního ročníku soutěže hostil dorost na domácím stadionu V Náklí druhý celek tabulky FC Vlašim. Před utkáním naši hráči drželi první místo v tabulce s těsným jednobodovým náskokem, a tak se jednalo o přímý souboj o „mistra“ soutěže. Hosté měli zájem zvítězit, a tak využili i posily ze svého divizního dorostu.  Utkání nabídlo plno zvratů, k vidění bylo nejen 6 branek, ale také množství udělených karet a obě mužstva bojovala i zisk titulu do poslední chvíle.

Poměrně brzy šli do vedeni hosté, ale poté dvěma brankami strhli vedení na svou stranu týnečtí, kteří šli o poločase do šaten s hubeným náskokem o něco šťastnější. Po změně stran ale přidali dvě branky také hosté a ještě koncem utkání vedli 3:2. V samotném závěru však naši hráči přidali třetí trefu a po remíze 3:3 zajistili  titul „mistra soutěže“ pro FK Týnec nad Sázavou.

Sestava: M. Stožický – T. Prosický, Z Hanč, D. Klein, J. Stejskal – J. Mikita, M. Gecov, K. Rosenvald, V. Hruška- A. Jukl, P. Jakoubek

Střídali: M. Valnoha, M. Petrášek, A. Kremina, D. Skalický, R. Doležal, M. Roubíček

Branky: A. Jukl (25. min.), J. Mikita (35. min.), V. Hruška (90. min.)

První sezónu v OP se novému realizačnímu týmu dorostu podařilo v hráčích probudit radost ze hry i povzbudit týmového ducha. I díky tomu dorostenci dokázali soutěž vyhrát, když se až do posledního kola o prvenství přetahovali se silnou Vlašimí. Přestože se prvenstvím v soutěži podařilo vybojovat možnost postupu do krajské soutěže, po dohodě mezi trenéry, hráči a vedením FK ponecháme dorost prozatím v nižší soutěži, aby se do týmu podařilo lépe zapracovat nově příchozí hráče z nižších věkových kategorií. Naopak hráči, kteří v dorostu po této sezoně a přesunují se do kategorie mužů, budou mít možnost se v průběhu letní přípravy zařadit do A mužstva nebo B mužstva, a to podle své výkonosti a tréninkové morálky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *