Dolní Kralovice – FK Týnec nad Sázavou 1:0

Poslední 26. kolo bylo před dvěma týdny zakončeno a završilo tak letošní dramatickou sezonu. Před tímto kolem stále nebylo rozhodnuto na obou pólech tabulky. Titul mistra mohly stále získat dva týmy a v boji o sestup bylo namočeno dokonce mančaftů pět.

Boj o nejvyšší příčku na dálku svedl náš tým dospělých s Olbramovice, které od nás dělily dva body, a které svou vedoucí pozici nakonec potvrdily tím, že vysoko vyhrály v Jankově a také tím, že druhý FK Týnec nad Sázavou nebodoval v Dolních Kralovicích. Olbramovice tak celou soutěž vyhrály s pětibodovým náskokem a nezbývá, než jim pogratulovat.

Tým z Dolních Kralovice se po vítězství 1:0 nad celkem z Týnce nad Sázavou zachránil a udržel se tak v soutěži i pro další ročník. Jediná branka v utkání padla po úniku Vošického, který zakončil přesně ve 38 .minutě.  V závěru utkání pak hlavní rozhodčí vyloučil dva hráče za vzájemnou potyčku. Týnečtí se tak museli smířit s konečným druhým místem v tabulce a čekáním, kolik celků bude postupovat o soutěž výš.

Bohužel se po výsledcích v dalších soutěžích náš tým neposune směrem nahoru a bude i v dalším ročníku okresního přeboru bojovat o postup do krajských soutěží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *