A tým Zruč n/S – FK Týnec n/S 0:1

Sedmnáctiletý Jakub Vavrek rozveselil Týnec

Zruč nad Sázavou – Zápas týmů od řeky Sázavy rozřešil ve fotbalové I. B třídě, skupině D, sedmnáctiletý týnecký Jakub Vavrek.

I. B třída: Zruč nad Sázavou - Týnec nad Sázavou 0:1.
Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii

ZRUČ NAD SÁZAVOU – TÝNEC NAD SÁZAVOU 0:1 (0:0) 

Hosté začali zápas mdle a vypadalo to, že si koledují o další průšvih, ale dvě domácí tutovky zneškodnil Dvořák. Po čtvrthodině se Týnečtí probudili a postupně se dostávali do hry. V největší šanci ale F. Kopta po narážečce s Jakubem Vavrekem netrefil branku.

Druhé dějství bylo již v režii hostí. Horký místo zakončení ještě nahrával Petráškovi, který byl v jasné gólovce sražen, ale jinak výborný rozhodčí penaltu neodpískal. Ani Radačovský nedokázal překonat Cudlína. V 67. minutě na druhé straně zpacifikoval domácího hráče Dvořák z ojedinělé akce Zruče. Týnečtí nadále dobývali zručskou svatyni, ale gól nepřicházel, Radačovský po rohu orazítkoval břevno a Horký v gólové šanci patou zklamal. Až v 87. minutě se na hosty usmálo štěstí, když Jakub Vavrek obešel v šestnáctce stopera a levou nohou podél výborného Cudlína rozhodl zápas.

„Neuměli jsme si poradit s přehuštěnou obranou domácích, která urputně bránila a dlouho odolávala našim atakům. Vysoké míče nám posbíral vysoký Cudlín a další vyložené šance jsme neproměnili. Až v závěru pro nás přišlo vysvobození,“ byl spokojený trenér Týnce Miroslav Bubeník.

Branka: 87. Jakub Vavrek. Rozhodčí: Jahoda.

Týnec nad Sázavou: Dvořák – Skalický, Stibůrek, F. Kopta, Havelka – Petrášek (67. Dostál), Kavoň, Radačovský, Nikrmajer – Horký, Jakub Vavrek (88. Kratochvíl).       

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *