A tým Zruč nad Sázavou – FK Týnec nad Sázavou 3:1

Týnec na body nedosáhl

Zruč nad Sázavou – Ve 23. kole fotbalové I. B třídy, skupiny D, zajížděli hráči Týnce nad Sázavou do Zruče nad Sázavou, která má na jaře dobrou formu a tu potvrdila i s hosty z Náklí.

27.5.2017

SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

ZRUČ NAD SÁZAVOU – TÝNEC NAD SÁZAVOU 3:1

Už ve 2. minutě neprostřelil osamocený Horký obrovitého domácího gólmana Cudlína. V dalším průběhu vyrovnaného prvního poločasu se již prosazovali jen Zručští. Nejprve hlavičkoval přesně v 16. minutě Jouza, aby ve 29. minutě, po rychlém protiútoku, zvýšil Ruš na 2:0. V závěru poločasu mohl snížit Stejskal po Petráškově centru, ale gólman Cudlín míč zneškodnil.

Do druhého dějství šli hosté s cílem zdramatizovat zápas, vytvořili si územní převahu, ale jen Stejskalem nastřelili tyč. Naopak v 63. minutě inkasovali potřetí, když se po dlouhém nákopu prosadil Ruš. Následně sice Šejstal po kolmici D. Kopty snížil na 3:1. Vzápětí se hosté zlobili na rozhodčího, jenž podkopnutí uvolňujícího D. Kopty na malém vápně, neposoudil jako penaltové. V závěru si ještě hosté vytvořili dvě šance po centrech J. Vavreka, ale hlavou Stejskal branku minul a Šejstalovu hlavičku zázračně vyrazil Cudlín na roh.

„Domácí nás trestali hlavně po našich ztrátách kolem zručské šestnáctky. Buď šli rychle do brejků, nebo dlouhými míči nacházeli Brahimiho, který svými náběhy dělal naší obraně velké problémy,“ okomentoval porážku týnecký kouč Miroslav Bubeník.

Branky: 29. a 63. Ruš, 16. Jouza – 68. Šejstal. Rozhodčí: Stumpf. Poločas: 2:0.

Týnec nad Sázavou: Koukol – Petrášek, Klubal, Štamberský, F. Kopta – Stejskal, Radačovský (70. J. Vavrek), D. Kopta, Havelka (75. Skalický) – Horký (42. Stibůrek), Šejstal.