A tým Vyšehořovice – Fk Týnec n/S 4:0

Týnec nezachytil začátky poločasů a bylo zle

Vyšehořovice – Výhra domácích Vyšehořovic, které se netají, že chtějí postoupit, nad Týncem nad Sázavou, vypadá ve fotbalové I. B třídě jasně, ale na hřišti hosté nebyli do počtu.

VYŠEHOŘOVICE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 4:0

Domácí začali zostra a hned nekrytý Mičkal po rohu pohodlně skóroval. To bylo ale vše, co Vyšehořovičtí v první půli předvedli. Týnec se semknul a celé první dějství byl lepší, jenže připravené šance neproměnil, ani ze šesti rohů se neprosadil, když v největší šanci Stejskal po přihrávce Horkého minul prázdnou branku z bezprostřední blízkosti.

Začátek druhé půle opět hosté nezachytili a inkasovali od Blažka po chybě obrany. V 66. minutě po ztrátě míče v hostující obraně přidal Letko třetí gól domácích, aby na konečných 4:0 upravil pohodlně Blažek, když hosté po faulu na polovině hřiště na Radačovského, přestali hrát.

„Výsledek vůbec neodpovídá průběhu hry, protože jsme nebyli rozhodně horším týmem. Hlavně v první půli jsme byli jasně lepší, hráli koncentrovaně s dobrou kombinací a domácí přehrávali. Nezvládli jsme bohužel začátky poločasů a pak jsme museli otevřít hru a takhle zkušený soupeř nás potrestal,“ povzdechl si kouč Týnce Miroslav Bubeník a posteskl si nad nedostatkem hráčů: „Máme neskutečnou marodku, chybělo nám sedm hráčů a na lavičku museli jít Vavrek starší s Hlaváčkem. Do zápasu naskočil i šestnáctiletý Skalický, který opět předvedl perfektní výkon.“

Branky: 49. a 75. Blažek, 2. Mičkal, 66. Letko. Rozhodčí: Baroch. Poločas: 1:0.

Týnec: Koukol – Stibůrek, Klubal, F. Kopta, Havelka – Petrášek (80. Hlaváček), D. Kopta, Radačovský (76. J. Vavrek), Skalický – Stejskal, Horký.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *