A Tým Uhlířské Janovice – FK Týnec nad Sázavou 3 : 4

UHLÍŘSKÉ JANOVICE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 3:4

V první šanci se sice objevil hostující Stejskal, ale gól dali vzápětí domácí, když poslal míč do sítě po centru Jelínek. Týnečtí ale nerezignovali, jenže Stejskal a Skála se mezi brankové tyče netrefili a dorážku Horkého gólman vyrazil. Na druhé straně se zapotil Vašák při trestném kopu k tyči.

Po změně stran již byli hosté výrazně lepší. V 55. minutě vyrovnal Stejskal po přihrávce Horkého, aby Skála zakončil gólově kombinaci Horkého se Stejskalem – 1:2. A když si dal domácí Černík v 80. minutě vlastní gól po rohu Orsáka, zdálo se být rozhodnuto. Jenže domácí zblízka snížili Markem, jenže vzápětí Stejskal získal Týnci opět dvoubrankový náskok. Ani to nebyl gólový konec, když v poslední minutě upravil opět Marek na 3:4. A nakonec byli hosté rádi, že závěrečný závar uhasili a mohli se těšit ze tří bodů.

„Jsem strašně spokojený. Hráli jsme dobře a zaslouženě vybojovali tři body. V prvním poločase jsme byli lepší, ale nedotáhli jsme situace do gólového konce, navíc jsme dostali zbytečný gól. Druhý poločas jsme měli ve své režii a už jsme i proměňovali šance. Jen závěr mohl být klidnější. Musím ale kluky pochválit, jezdili jsme, a to nám chyběli Štamberský, Víšek a Mach. Na druhou stranu se po dlouhém zranění vrátil Hašek a jsem rád, že se mu nic nestalo,“ radoval se po zápase hrající trenér a autor jedné z branek Týnce Radek Skála, který mohl svou radost naplno rozvinout v autobuse, kterým jeli poprvé na jaře na hřiště soupeřů.

Branky: 8. Jelínek, 86., 90. Marek – 55. a 87. Stejskal, 73. Skála, 80. vlastní Černík. Rozhodčí: Stádník. ŽK: P. Boubín. Diváci: 105.Poločas: 1:0.

Týnec: Vašák – Petrášek (46. Souček), D. Kopta, F. Kopta, Kavoň – Orsák, Stejskal, Radačovský (80. Vavrek), Hašek (76. Linhart) – Skála, Horký.