A tým – Týnec nad Sázavou Zdislavice 6 – 3

[Best_Wordpress_Gallery id=“33″ gal_title=“23.4.16 A tým zdislavice“]

TÝNEC NAD SÁZAVOU – ZDISLAVICE 6:3

Už začátek derby nastínil, kdo bude na hřišti s dosud na jaře nebodujících týmů vládnout. Týnec se do Zdislavic zakousl, a když dvakrát Stejskal (po kolmici a obloučku do šestnáctky) a Radačovský po narážečce do 19. minuty třikrát rozvlnili hostující síť, bylo defakto rozhodnuto. Ve 37. minutě sice Hamáček po chybě v týnecké rozehrávce snížil, ale hrající trenér Skála dal v závěru poločasu slepenými góly, klid do řad Týnce.

Ve druhém poločase domácí polevili, čehož využil D. Jankovský a po nedůrazu v týnecké obraně snížil na 5:2. Jenže netrvalo dlouho, naběhl si na zadní tyč D. Kopta a hlavou uklidil míč pošesté do hostující svatyně. Konečnou podobu tenisového výsledku dal v 80. minutě zdislavický Hamáček.

„První poločas jsme soupeře jasně přehráli a mohli dát víc, jak pět branek. Ve druhém poločase již měli kluci asi v hlavách, že je rozhodnuto, přestali běhat a být soustředění, chyběly kombinační akce a Zdislavice nás dvakrát potrestaly. Jsem ale rád, že jsme konečně vyhráli,“ řekl po derby asistent trenéra Týnce Jaroslav Vavrek.

„Na zápas jsme měli opět problémy se sestavou a jeli do Týnce bez náhradníků. Začali jsme špatně a po špatné obranné činnosti dostali tři góly. Když jsme se začali dostávat do utkání a snížili, tak jsme zase kvůli chybám, inkasovali další dvě branky. Druhý poločas už vypadal od nás lepší, možná i kvůli polevení domácích, vykombinovali jsme pár akcí a dvěma góly trochu upravili stav,“ dodal k derby zaskakující kouč Zdislavic Miloš Král a dodal ke špatnému stavu týmu: „Kluci netrénují, máme komplikace se sestavou, a proto jsou tak špatné výsledky. Musíme to nějak dohrát a připravit mužstvo na okres.“

Branky: 6. a 16. Stejskal, 41. a 42. Skála, 19. Radačovský, 66. D. Kopta – 37. a 80. Hamáček, 56. D. Jankovský. Rozhodčí: Kovář. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 5:1.

Týnec: Koukol – Vosička (46. Petrášek), D. Kopta, Štamberský, F. Kopta – Orsák, Stejskal, Radačovský (76. Souček), Víšek – Skála, Horký (80. Linhart). Zdislavice: Klenot – Bárta, Lapáček, T. Bouček, Hrazdíra – Hamalčík, Pecháček, Müller, D. Jankovský – Psota, P. Hejný.
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/tynec-konecne-zabral-zdislavice-uz-mysli-na-okres-20160423.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *