A Tým TJ Vrchotovi Janovice – FK Týnec n/S 0:4

VRCHOTOVY JANOVICE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 0:4

V úvodu zápasu hlavičkoval Sochůrek jen těsně vedle tyče, Novotného střela se rovněž mezi tři tyče nevešla. Domácí se dále snažili o kombinaci, ale do žádné velké šance se nedostali. Postupem času se mírná herní převaha přenesla na týnecké kopačky. V rozmezí několika minut potrestali hosté dvě chyby v defenzívě a odskočili díky Krejčímu a Horkému na 0:2.

Domácí odpověděli střelou Sochůrka zpoza šestnáctky, kterou Koukol, sice nadvakrát, zpacifikoval. Před odchodem do kabin bylo domácím ještě hůře. Zcela volný Stibůrek zvýšil z hranice šestnáctky „angličanem“ na 0:3.

I ve druhém poločase začali domácí aktivně. V 52. minutě ale propálil Skalický domácího brankáře a bylo rozhodnuto – 0:4. Janovičští se i nadále snažili pokořit týneckou defenzívu. V 57. minutě
nastřelil Novotný z několika metrů brankáře a dorážku Pešty vykopl z brankové čáry obránce Týnce. Ve zbytku zápasu drželi hosté domácí na distanc a v klidu dovedli zápas do vítězného konce.

Branky: 21. M. Krejčí, 25. J. Horký, 44. J. Stibůrek, 52. M. Skalický. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:1. Diváci: 35. Poločas: 0:3.

Vrch. Janovice: Bursík – Suchan, Trojan, Hrdlovič, Čedík, Křemen (55. Szekér), Linhart, Sochůrek, Pešta, Němec, Novotný.

Týnec: Koukol (78. Dvořák) – Štambeský, Havelka, Stibůrek, Kopta (84. Povolný), Horký, Kavoň, Skalický, Krejčí, Nikrmajer (67. Unger), Vavrek (72. Chrpa).

Okresní přebor Ferdinand

Vrchotovy Janovice , 35 diváků | Rozhodčí: Novák Miloslav, Kramný Tomáš, Cigler Jaroslav

Tělovýchovná jednota Sokol Vrchotovy Janovice z.s. – FK Týnec nad Sázavou z.s. 0:4 (0:3)

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL VRCHOTOVY JANOVICE Z.S.