A tým Mnichovice – FK Týnec n/S 7:1

Týnec stihnul debakl

Mnichovice – Na hřišti nováčka I. B třídy, skupiny D, z Mnichovic, který je posílen bývalým sparťanem a reprezentantem Michalem Horňákem, inkasoval Týnec nad Sázavou tvrdý direkt v podobě sedmi gólů, čtyři vstřelil Oleksii Oblozhok.

MNICHOVICE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 7:1

„Po středečním vítězném pohárovém utkání s Černolicemi 6:1, jsme k utkání nastoupili vlažně. Domácí nás předčili v bojovnosti, nasazení, a když jsme jim poskytli v 9., 15. a 26. minutě dárečky, bylo na debakl zaděláno. Ve druhé půli jsme se pokusili stav utkání zkorigovat, domácí přitlačili na jejich půlku a chvíli to vypadalo, že s utkáním něco uděláme, ale z prvního protiútoku dal soupeř čtvrtý gól a bylo hotovo,“ zhodnotil zápas smutný trenér Týnce Miroslav Bubeník a posteskl si: „Na každé utkání se omluví, tři až čtyři hráči. Obrana, hlavně stopeři, nastupuje pokaždé v jiném složení. Na příští utkání se už teď omluvili čtyři hráči, je to tak velký, pomalu neřešitelný problém.“

Branky: 9., 61., 63. a 71. Oblozhok, 15. Procházka, 26. Krajčí, 65. Rejka – 69. Ruš. Rozhodčí: Kvasnička. Poločas: 3:0.

Týnec nad Sázavou: Koukol – Skalický, Stibůrek, F. Kopta, Havelka – Petrášek, D. Kopta, Radačovský, Nikrmajer – Ruš (75. Linhart), Stejskal (46. Horký).    
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/tynec-stihnul-debakl-20170902.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *