A tým Kácov – FK Týnec nad Sázavou 6:1

Uzdravenému Červeňákovi Týnec chutnal

Vlašim – Ve fotbalové I. B třídě inkasovali hráči Týnce nad Sázavou ve Vlašimi s Kácovem potupných šest branek, když již v poločase byl stav 5:1. Po změně stran dokonal tenisový výsledek 6:1, uzdravený Petr Červeňák, který poslal do sítě Koukola čtyři míče.

14.5.2017

SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

KÁCOV – TÝNEC NAD SÁZAVOU 6:1

V samotném úvodu to nevypadalo, že odjedou hosté domů s debaklem, když zahrávali čtyři rohové kopy. Jenže od 12. minuty rozjeli Kácovští koncert, kterému Týnečtí nestačili čelit a ve 44. minutě již prohrávali 0:5. V závěru poločasu sice snížil Horký po přihrávce D. Kopty, ale to byla jen labutí píseň hostů.

Po změně stran se již zápas jen dohrával a Červeňák svým čtvrtým gólem uzavřel na 6:1.

„Do Vlašimi jsme odjeli v dezolátním stavu. Dva hráči (Stibůrek a Klubal) nastoupili se sebezapřením, dva po dlouhé pauze a bez tréninku (Šejstal a Kavoň) a na poslední chvíli vypadli ze základu Radačovský, Štamberský a Havelka, což se naší hře projevilo,“ povzdechl si po debaklu trenér Týnce Miroslav Bubeník a věří: „Doufám, že se dáme na zápas s Miřeticemi dohromady a sestava bude již silnější.“

Branky: 12., 19., 44., a 69. Červeňák, 16. Vlasák, 38. Linhart – 45. Horký. Rozhodčí: Fejfar. Poločas: 5:1.

Týnec nad Sázavou: Koukol – Stibůrek, Klubal, F. Kopta, Kavoň (46. Unger) – Petrášek, D. Kopta, Stejskal, Skalický – Horký, Šejstal.
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/uzdravenemu-cervenakovi-tynec-chutnal-20170514.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *