A tým FK Týnec n/S – Sokol Maršovice 3:2

Týnec Bubeník obral o body Žížalu

Týnec nad Sázavou – V okresním derby fotbalové I. B třídě, zvítězili hráči Týnce nad Sázavou, hlavně díky prvnímu poločasu, nad Maršovicemi.

 

TÝNEC NAD SÁZAVOU – MARŠOVICE 3:2

První poločas derby byl po většinu času v režii Týnce, který třikrát překonal brankáře Kondráta. Nejprve Klubal vyslal míč na Radačovského, ten ho prostrčil na Petráška, který střelou přes celou bránu otevřel skóre. Za chvíli Radačovský z pravé strany našel Horkého na hranici penalty, jenž nezaváhal. Pak sice D. Zavadil tečovanou střelou snížil, ale Šejstal po kolmici od Horkého zvýšil na dvoubrankový rozdíl Týnce.

Domácí se asi v kabině rozseděli a ve druhém poločase se špatně nutili do běhu. Toho hosté využili a z trestného kopu ze strany snížili R. Haškem na 3:2. V závěru dokonce sahali po remíze, ale Brabencovi zakončení vůbec nesedlo.

„Po první půli jsme vedli zaslouženě, i když jsme chvíli vypadli ze hry, tak jsme góly dali a nic nenasvědčovalo, že by se měl zápas zdramatizovat. Druhá půle byla z naší strany jedno velké utrpení. Neprobrali jsme se ani po gólu hostů a do konce zápasu jsme se strachovali o výhru. Musíme se zamyslet nad tím, že jsme podruhé za sebou prohráli druhý poločas,“ našel na výhře v derby stinné stránky kormidelník Týnce Miroslav Bubeník.

„První půle byla od nás hrozná, na co jsme se připravili, tak jsme vůbec neplnili a nechali si dát lehce tři góly. Po domluvě v kabině jsme ve druhé půli začali trochu hrát. Týnec polevil, začali jsme ho přehrávat, ze šancí jsme snížili na 3:2 a v závěru mohli vyrovnat. Za první půli si ale Týnec zasloužil vyhrát, byl agresivnější, měl lepší pohyb a nás sráželo, že jsme si nedokázali přihrát a udržet míč,“ podotkl po derby trenér Maršovic Jaroslav Žížala, který dlouho v Týnci působil jako hráč.

Branky: 11. Petrášek, 19. Horký, 35. Šejstal – 24. D. Zavadil, 78. R. Hašek. Rozhodčí: Žaba. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 3:1.

Týnec nad Sázavou: Dvořák – J. Stibůrek (46. Havelka), D. Kopta, F. Kopta, Klubal – Petrášek, Radačovský (90. Hruška), Kavoň, V. Vavrek (66. Vosička) – Šejstal, Horký.

Maršovice: Kondrát – Hampešt, Bartoš, Hrebičík (84. Procházka), Řezníček – Šach, Brabenec, D. Zavadil, Matěj Hašek (46. S. Šetina) – Laurich (63. J. Zavadil), Žížala (46. R. Hašek).
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/tynec-bubenik-obral-o-body-zizalu-20160911.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *