A tým FK Týnec nad Sázavou – Říčany 1 : 2

TÝNEC NAD SÁZAVOU – ŘÍČANY 1:2

V prvním bezbrankovém poločase byly šance na obou stranách, ale bez gólového úspěchu.

V úvodu druhého poločasu se ujali hosté vedení Olahem po pasu za obranu a následném lobu přes Vašáka. Domácí ale brzy zareagovali, když se po odraženém rohu dostal míč k Orsákovi, jenž našel hlavu Linharta a ten vyrovnal na 1:1. Následně byl vyloučen hostům Bečvář, ale místo domácí ofenzivy přišlo nedorozumění v obraně, Koranda si přehodil D. Koptu a dostal Říčany opět do vedení – 1:2. V závěru se domácí tlačili za vyrovnání, ale i přes další vyloučení dvou hostujících hráčů (Beneš a Koranda) se jim nepodařilo vyrovnat.

„S první půlí jsme spokojený. I přestože jsme dostali po přestávce gól, tak jsme hráli dobře a vyrovnali. Poté jsme ale přestali hrát, hosté šli sice do deseti, ale gól jsme dostali my. V závěru jsme se snažili vyrovnat, ale proti nervózním hostům, kterými byli další dva hráči vyloučeni, jsme se již neprosadili,“ posteskl si po zápase hrající trenér Týnce Radek Skála.

Branky: 62. Linhart – 51. Olah, 75. Koranda. Rozhodčí: Vyhnanovský. ŽK: 3:4. ČK: 66. Bečvář, 85. Beneš, 90. Koranda (všichni Říčany). Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Týnec: Vašák – Mach, D. Kopta, F. Kopta, Vosička – Orsák, Stejskal, Radačovský, Petrášek (65. Horký) – Víšek, Linhart (76. Novák).