A Tým FK Týnec nad Sázavou – Postupice 2:2

TÝNEC NAD SÁZAVOU – POSTUPICE 2:2

K dosavadnímu lídrovi soutěže zavítaly Postupice a papírově to vypadalo na výhru domácích. To podpořil i Kopta, který hned v první minutě zmrazil hostující akcie – 1:0. Domácí byli i nadále lepší a svému soupeři nepůjčili míč. Výsledkem ale byl už jen jediný gól ve 34. minutě Ungerem – 2:0

Ve druhém poločase se hra hostí o něco zvedla a výsledkem byl kontaktní gól Urbana v 58. minutě – 2:1. Dílo bylo nakonec dokonáno v samém závěru, když se hostujícímu Zemanovi podařilo vyrovnat na 2:2.

Branky: 1. F. Kopta, 34. R. Unger – 58. M. Urban, 87. J. Zeman. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 0:0. Diváci: 75. Poločas: 2:0.

Týnec: Koukol – Štambeský, Znamenáček, Stibůrek (73. Petrášek), Kopta, Nikrmajer, Kavoň (65. Horký), Unger, Havelka, Povolný (46. Vavrek), Krejčí (73. Stejskal).