A tým FK Týnec n/S – Zruč n/S 1:1 (PK 4:5)

Týnec důležitý zápas nezvládl a je blízko sestupu

Týnec nad Sázavou – Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, se mezi Týncem nad Sázavou a Zručí nad Sázavou hrálo o udržení. Zápas domácí nezvládli, prohráli po penaltovém rozstřelu a před posledním kolem jsou na pokraji sestupu.

Ilustrační fotoFoto: Josef Tůma

Týnec nad Sázavou – Zruč nad Sázavou 1:1 (0:0) PK 4:5

V prvním poločase byli domácí blízko gólu, ale Horký nezužitkoval centr Jakuba Vavreka, následně neproměnil penaltu a do třetice netrefil branku po centru Linharta, Jakub Vavrek po rohu přestřelil. Hosté zahrozili dvakrát, ale také bez úspěchu.

Zruči se zadařilo na začátku druhé půle, když Kovář uklidil míč z malého vápna do sítě po centru. Domácí ale za chvíli srovnali, když se spalovač Horký po průniku proměnil v nahrávače a Stejskal po chvilkovém pobytu na hřišti skóroval. Následně přišel domácí bezzubý tlak, na druhé straně se střela z dálky otřela o břevno. V penaltovém rozstřelu byli Týnečtí blízko výhře, ale v páté sérii zklamal F. Kopta, aby v dalším pokračování neproměnil Jakub Vavrek a hosté tak získali druhý, cenný bod.

„Vyložených šancí, které by vedly k vítězství, jsme měli dostatek, v první půli čtyři stoprocentní. Hosté nás potrestali na začátku druhé půle, když jsme se tlačili zbytečně dopředu. Srovnat se nám podařilo brzo a tak na vítězný gól bylo dost času, jenže zahuštěná obrana soupeře v čele s brankářem Cudlínem stačila všechny nebezpečné akce odvrátit,“ posteskl si po zápase trenér Týnce Miroslav Bubeník a poznamenal: „Zoufalost překonat dvoumetrového Cudlína jsme předvedli i při penaltách, když jí chytil nejprve Horkému v zápase a v rozstřelu Filipu Koptovi i Jakubu Vavrekovi.

Branky: 57. Stejskal – 50. Kovář. Rozhodčí: Šefara.

Týnec nad Sázavou: Dvořák – Skalický (55. Nikrmajer), Štamberský, Jaroslav Vavrek, F. Kopta – Petrášek (55. Stejskal, 85. Havelka), Radačovský, Stibůrek, Jakub Vavrek – Horký, Linhart (55. Šejstal).
Zdroj: https://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/tynec-dulezity-zapas-nezvladl-a-je-blizko-sestupu-20180609.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *