A tým FK Týnec n/S – Spartak Průhonice 2:3

Týnecké rozzlobili sudí a Horký urazil hlavního

Týnec nad Sázavou – Ve fotbalové I. B třídě, skupině B, padl Týnec nad Sázavou doma s druhými Průhonicemi, které mají postupové ambice, ale trenérovi Bubeníkovi se velmi nelíbil výkon rozhodčích, navíc hlavní po skončení zápasu vyloučil Horkého za urážky. „Rozhodčí byli kapitolou zápasu. První gól padl po faulu na Radačovského a my se přestali soustředit na hru. Pomezní ochotně mávali lehké kontakty našich hráčů, a když pro nás zapískali faul, tak na naší polovině. Nejvíc se předvedli v závěru, když hlavní nenastavil ani sekundu a přitom bylo osm střídání. Navíc toleroval zdržování hry hostů,“ zlobil se po zápase trenér Týnce Miroslav Bubeník na arbitry.

Ilustrační fotolupa-plus

Týnec nad Sázavou – Říčany 2:3 (0:2)

Po počátečním oťukávání zahrozili hosté po rohu nastřelenou tyčí. Do vedení ale mohli jít Týnečtí, ale Stejskal po přihrávce Horkého ve stoprocentní šanci přestřelil branku. A tak domácí ve 37. minutě potrestal Szatmari střelou za šestnáctkou, když se domácí dožadovali faulu na Radačovského. Za chvíli hosté navýšili vedení Veverkou po dlouhém autudo šestnáctky – 0:2.

Ve druhé půli domácí přežili počáteční tlak hostů a v 51. minutě snížili z dorážky Horkým po střele F. Kopty. Za chvíli měl na hlavě vyrovnání Jakub Vavrek po rohu, ale minul prázdnou branku. Po hodině tak přišel třetí trest Průhonic, když se po dlouhém pasu a zpětné přihrávce prosadil Mezei – 1:3. Domácí ale zápas nezabalili a v 82. minutě připravil Linhart po centru Havelky drama – 2:3. V nervózním závěru si hosté poleháváním po trávníku a kouskováním hry, došli pro tři body. Po skončení zápasu ještě hlavní rozhodčí Tichý udělil na urážky Horkému červenou kartu. „Tvrdil mi, že po zápase rozhodčímu při podávání ruky nic neřekl a on vytáhl červenou kartu,“ řekl k červené kartě pro kapitána Miroslav Bubeník a dodal k utkání: „Nehráli jsme dobře, přesto jsme bod mohli utrpět. Každý týden máme problémy se sestavou, kterou musíme lepit. Někteří hráči můžou na zápas jen jednou za čtrnáct dní, někteří jsou zranění. Další problém vidím v nasazení a bojovnosti. Soupeři vyhrávají většinu osobních soubojů, tak snadno získávají míče a chodí do protiútoků.“

Branky: 52. Horký, 82. Linhart – 37. Szatmari, 41. Veverka, 62. Mezei. Rozhodčí: Tichý. ČK: Horký (Týnec, po zápase).

Týnec nad Sázavou: Dvořák – F. Kopta, J. Stibůrek, Šejstal, Havelka – Jakub Vavrek (60. Petrášek), Radačovský, Skalický (65. Jaroslav Vavrek), Nikrmajer – Horký, Stejskal (65. Linhart).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *