A tým FK Týnec n/S – Slavia Jesenice 0:5

Týnec stihnul doma debakl

Týnec nad Sázavou – Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, se Týnec nad Sázavou nadále trápí, když v domácím prostředí inkasoval od Jesenice bůra.

Ilustrační foto

Týnec nad Sázavou – Slavia Jesenice 0:5 (0:2)

Do zápasu vstoupili domácí odhodlaně, aktivně a nic nenasvědčovalo dalšímu debaklu od Jesenice (loni 0:7). Hosté ale hráli takticky a podnikali do otevřené domácí obrany nebezpečné brejky. Již ve 4. minutě se prosadil v šestnáctce kanonýr Kratochvíl a ve 38. minutě po úniku upravil na poločasových 0:2.

Do druhého dějství nastoupili Týnečtí s odhodláním změnit výsledek, ale to se minulo účinkem, když Hůrský po slalomu přes tři týnecké sloupy přidal třetí gól. Další branky přidali hosté v závěru Kul’hou a Hůrským, když už domácí čekali na závěrečný hvizd rozhodčího.

„Nastupujeme každý zápas v jiném složení, sestavu jsme zase lepili na poslední chvíli a tomu odpovídá i výsledek. Po třetím gólu už jsme čekali na konec zápasu a nechtěli hrát,“ smutnil po debaklu trenér Týnce Miroslav Bubeník.

Branky: 5. a 38. Kratochvíl, 57. a 90. Hůrský, 85. Kul’ha. Rozhodčí: Tichý.

Týnec nad Sázavou: Dvořák – F. Kopta, J. Stibůrek, Šejstal, Havelka – Skalický (36. Dostál), Radačovský, Jaroslav Vavrek, Nikrmajer – Jakub Vavrek (67. Vízner), Stejskal (76. Linhart).