Týnec si v Říčanech neškrtnul

Říčany – Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, se hráčům Týnce nad Sázavou nedařilo v městě proslulým spíše ragby než fotbalem, Říčany.

Ilustrační foto

Říčany – Týnec nad Sázavou 2:0 (1:0)

Po počátečním tlaku domácích inkasovali hosté již v 10. minutě, když se po centru prosadil Pavlů. Týnečtí hru srovnali až po třiceti minutách, ale branku nevstřelili.

Ve druhé půli se hra otočila a hosté šli za vyrovnání, jenže jejich obrana v 57. minutě špatně zareagovala na dlouhý balón, čehož využil Havelka – 2:0. V dalším průběhu si hosté vytvořili optický tlak, ale na branku nedosáhli.

„Domácí byli nepříjemní, důraznější a agresivnější v osobních soubojích a žádný míč pro ně nebyl ztracen. A protože jsme si nevytvořili žádnou vyloženou šanci, nemohli jsme v Říčanech bodovat,“ posteskl si trenér Týnce Miroslav Bubeník a podotkl: „Už by si hráči měli uvědomit, že pokud nebudeme dělat body, čeká nás boj o záchranu.“

Branky: 10. Pavlů, 57. Havelka. Rozhodčí: Tichý.

Týnec nad Sázavou: Dvořák – J. Stibůrek, Štamberský, Šejstal, F. Kopta – Skalický, Radačovský, D. Kopta, Nikrmajer (46. Havelka) – Horký (67. Jakub Vavrek), Linhart (46. Stejskal).