A mužstvo získalo pohár

I během dalších turnajových zápasů, ač v nekompletním složení, se áčku dařilo. Na turnaji – memoriálu J. Chudlářské v Olbramovicích obsadilo 1. místo a krom poháru pro vítěze si naši hráči odvezli i individuální ocenění, J. Horký  – nejlepší střelece turnaje a M. Skalický – nejlepší hráč turnaje.

V úvodním utkání týnecké trápilo nejen velice horké počasí, ale také oslabení, když úvodních 20 minut hrálo mužstvo v 10-ti lidech. Poté opozdilci mužstvo doplnili a konečný výsledek FK Týnec nad Sázavou – TJ Hrusice 3:0 odpovídal obrazu hry. Finálové utkání s TJ Chotoviny přineslo vyrovnaný úvod  a téměř celý poločas (3:2 pro Týnec n./Sáz), ale ve druhém dějství zápasu a po pěkných kombinaních a výsledku 6:2 putuje pohár do Týnce nad Sázavou.