FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL JANKOV 2:4

Další soutěžní kolo přineslo řadu neproměněných šancí, týneckým se opět nedařilo v koncovce, ale 100% šance neproměňoval ani soupeř. V úvodu utkání měl domácí FK Týnec nad Sázavou navrch a mohl jít pohodlně do vedení. Protože se však v koncovce i nadále nedaří, zůstal hostující Jankov ve hře a do poločasu udělal domácím lekci z produktivity a do šaten šel s tříbrankovým náskokem. Ve druhém poločase, zejména v jeho úvodu převzali otěže zápasu zase hráči Týnce nad Sázavou a dvěma brankami snížili na 2:3. Hostující hráče Jankova se podařilo dostat pod velký tlak, nicméně i přes řadu gólových příležitostí se nikomu z týneckých nepodařilo dopravit míč mezi tyče, což domácí FK Týnec nad Sázavou trápí téměř celou podzimní část soutěže. Hráči z Jankova hráli na brejky a také oni měli několik tutových příležitostí, když se několikrát řítili sami na brankáře. Proti nim stál v bráně stál Koukol, který se předčasně musel vrátit z marodky a prokázal dobrý odhad a všechny sólové úniky s jistotou zlikvidoval. I díky němu domácí mohli pokračovat v pokusech o vyrovnání, však s nedobrým zakončením ve slibných pozicích stále marně. A tak přišel poslední trest, když Jankov zvýšil na konečných 2:4 chytrou střelou na vzdálenější tyč, kterou ještě částečně indisponovaný golman nemohl polapit.

Ve 12. kole zajíždí FK Týnec nad Sázavou k derby do Nespek (Neděle 10/11/2019 do 14 hod.).