FC KŘIVSOUDOV – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 5:3

Uplynulý víkend zajížděl A tým k mistrovskému utkání na půdu lídra soutěže z Křivsoudova. V nekompletní sestavě podali týnečtí dobrý výkon, především v prvním poločase, kdy svého soupeře přehrávali a šli do vedení 1:0. Poté však přišla studená sprcha a tři slepené branky domácího týmu mohly být definitivním rozuzlením utkání. K tomu však nedošlo, FK Týnec nad Sázavou dokázal reagovat a dvěma góly do poločasu vyrovnat na 3:3. Po změně stran byl očekávaný nápor domácího týmu, který se tuto sezonu prezentuje vysoko střeleckou produktivitou, kterou potvrdil i v tomto utkání. Hráči Křivsoudova přidali další dvě branky i ve druhém dějství, a protože týnečtí se již nedokázali prosadit, odjížděli bez bodu po výsledku 5:3. Za FK Týnec nad Sázavou se trefili O. Stejskal (2x) a T. Nikrmajer.

V sobotu 2/11/2019 hostí FK Týnec nad Sázavou na domácím stadionu V Náklí soupeře z Jankova (14 hod.), který prozatím drží 2 příčku průběžné tabulky.