MŽ FK Týnec nad Sázavou – Miřetice 4 : 2

Týnec nad Sázavou – Miřetice 4:2 (1:2)

V sobotním domácím utkání nás čekal těžký soupeř. Na našem hřišti jsme přivítali tým Miřetic, který byl v tabulce o bod za námi ale má stále zápas k dobru.
Vstup do utkání se nám povedl a hned v páté minutě jsme šli do vedení. Tým bojoval od prvních minut, ale dlouhé nakopávané balony naší obraně začaly dělat potíže. Bohužel po dalších třech minutách bylo vyrovnáno po chybě naší obrany a o další dvě minuty později bylo ještě hůř. Opět po našem nedůrazu v obraně šel soupeřův útočník sám na našeho brankáře a nedal mu šanci.
Po přeskupení naší sestavy se hra vyrovnala, oklepali jsme se z obdržených branek a začali být opět nebezpečnější i ve hře dopředu. Soupeř stále hrozil dlouhými nakopávanými balony za naší obranu, ale již žádný rychlý útok brankou v naší síti neskončil, i díky velmi dobře chytajícímu brankáři Vaškovi.
Obrana začala pokrývat dlouhé soupeřovy míče a začala rozehrávat do kombinační hry což začalo soupeři dělat problémy. Do šaten se odcházelo za stavu 1:2, ale s bojovnou náladou.
Do druhého poločasu jsme vstoupili kombinační hrou na kterou soupeř nestačil reagovat  a po pěti minutách se nám povedlo vyrovnat. To náš tým ještě více nabudilo a začali jsme se čím dál častěji tlačit před soupeřovu branku. Po několika neproměněných velmi slibných příležitostech přišla zcela zasloužená vedoucí branka. I nadále jsme měli tlak, ze kterého soupeři nepomáhali ani z počátku účinné dlouhé míče. Naše obraná hra po celém hřišti už soupeře do ničeho nepustila a naopak sedm minut před koncem jsme přidali pro nás uklidňující branku na 4:2.
Soupeř druhý poločas fyzicky odešel a po obdržené brance na 4:2 odešel i psychicky a několika nešetrnými fauly si vysloužili dvě žluté karty, přičemž při velmi ošklivém a zákeřném faulu bez balonu přímo na hlavu našeho hráče mohli obdržet i kartu červenou.
Vynikající a takticky perfektně zvládnutý výkon celého týmu korunoval svým nejlepším výkonem sezóny střelec všech našich branek Adam Mikunda.